Bonus Puan Uygulaması

Bonus Puan Uygulaması Nedir ?
Çeşitli reklamların gösterildiği bir uygulamadır. Uygulama başlatıldıktan sonra altı-yüz saniyelik bir gerisayım başlar. Gerisayım tamamlandıktan sonra bonus puan kazanılır. Tekrar bonus puan kazanmak için uygulama tekrar başlatılmalıdır. Her on dakikada bir bonus puan kazanılır. Kazanılan bonus puanlar her seferinde farklı miktardadır.


Bonus Puan nedir ?
Sitemizde farklı işlemler yapılarak kazanılan puanlara bonus puan denilmektedir. Sitemizde kazanılan bonus puanlar sitemiz aracılığıyla paraya çevirilmektedir. Bonus puanların paraya çevirilmesi ücretsizdir.


Bonus Puan Nasıl Kazanılır ?
Bonus puan kazanmak için farklı yöntemler vardır. Siteye üye olurken bonus puan kazanabilirsiniz. Siteye üye getirdiğinizde bonus puan kazanabilirsiniz.* Bonus Puan Uygulaması'nı kullanarak bonus puan kazanabilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenen üyeler bonus puan kazanmaktadır. Ayrıca belirli kriterlere uyum sağlayan üyeler her pazartesi extra bonus puan kazanabilir.


Üyeler bir yıl içerisinde en fazla 5000 bonus puan kazanabilir. VIP üyelik paketi satın alarak daha fazla bonus puan kazanmak mümkündür. VIP üyeler bir yıl içerisinde yatırdığı üyelik paketi bedelinin iki katına kadar bonus puan kazanabilirler.


Üyeler aynı IP adresi üzerinden birden fazla hesapla Bonus Puan Uygulaması'nı kullanmaya çalışırsa hesaplarındaki bonus puanlar silinir. VIP üyelere bu kısıtlama uygulanmaz.


Bonus Puan Uygulaması'nda çeşitli reklamlar gösterilmektedir. Şirketimiz bu reklamlar aracılığı ile gelir elde etmektedir. Şirketimizin reklam gelirlerine göre üyelerimize ödediğimiz bonus puan miktarları değişmektedir. Bonus Puan Uygulaması'nı ne kadar çok üye kullanırsa dağıttığımız bonus puan miktarı o kadar çok artmaktadır.


Bonus Puan Uygulaması'nda gösterilen reklamlara tıklamak zorunlu değildir. Sadece ilginizi çeken reklamlara tıklayınız. Bu reklamlara tıkladığınızda reklam verenin sitesi açılmaktadır. Reklam verenin sitesi ile hiçbir ilgimiz yoktur. Reklam verenin sitesinde belirtilen her türlü bilgi reklam verene aittir. Reklam verenin sitesinde yapacağınız her türlü işlem sizin sorumluluğundadır.


* Referansınızla üye olan kişilerin çoğu sistemi kullanmaz ise hesabınızdaki bonuslar silinir.